Dokonce i dioptrické brýle mohou být stylové

V současné době má snad každý z nás doma nějaké ty brýle. Někdo používá brýle dioptrické, další zase sluneční. Oblibě se těší také brýle určené pro sportovní aktivity.

Hodláte-li si pořídit kvalitní brýle za rozumnou cenu, zavítejte na e-shop hotovebryle.cz. Nabízí prodej brýlí k různým účelům. Nechte se inspirovat našimi tipy.

Dioptrické brýle na čtení

Pro celou řadu z nás jsou dioptrické brýle na čtení nepostradatelnou pomůckou a naším každodenním pomocníkem. Při jejich výběru bereme v potaz nejen design, ale i kvalitu zpracování a jedním z hledisek je i přijatelná cena. To vše nabízí právě výše zmiňovaný e-shop. Vybrat si zde můžete kvalitní dámské i pánské dioptrické brýle na čtení. Všechny modely jsou navíc dokonale pohodlné, vyvedené v nádherných barvách. E-shop samozřejmě nabízí kompletní servis a to jak záruční, tak i pozáruční.

Ajurvédské brýle

Teď možná přemýšlíte nad tím, co to může být za druh brýlí. Jedná se o speciální děrované brýle, které pomáhají zlepšovat kvalitu zraku. Trénují ciliární sval, který umožňuje oku lépe a rychleji zaostřovat. Kromě toho pomáhají unaveným očím, které zatěžujeme dlouhým sezením u počítače nebo třeba používáním kontaktních čoček. Také pomáhají s úpravou krátkozrakosti a dalekozrakosti. Reálně mohou snížit počet dioptrií.

Polarizační brýle

Tento druh brýlí doplňuje kvalitní polarizační filtr. Ten dokáže odklánět nepříjemné sluneční paprsky, ale nesnižuje kvalitu ostrosti. Oči chrání proti UV záření a nesnižuje kontrast nebo ostrost vidění a barev. Jsou dobrou volbou třeba pro řidiče, na které může mít negativní dopad ostré letní slunce. Mohou je využívat i rybáři nebo vyznavači letních sportů. Odrážejí totiž paprsky. Vyzkoušet je mohou i lyžaři, pro které je nepříjemné ostré zimní slunce.