Lepící krepová páska je nepostradatelným pomocníkem malířů

Lepící krepovou pásku již považujeme za samozřejmost. Málokoho, včetně samotných malířů, dekoratérů a lakýrníků, kteří ji používají nejvíce, napadne kolik námahy a času jim ušetří. Díky lepící krepové pásce jde práce rychleji od ruky. Není třeba věnovat tolik pozornosti ochraně okrajů, lišt a zárubní. Nalepením lepící krepové pásky dochází k ochraně před potřísněním barvou nebo lakem. Bez lepících krepových pásek by celý pracovní proces byl podstatně delší a náročnější.

Čtyři velikosti lepící krepové pásky

Lepící krepová páska se skládá z kvalitního krepového papíru, který je napuštěný vrstvou rozpouštědlového lepidla. Díky 4 základním velikostem – 19 mm, 25 mm, 30 mm, 50 mm – každý řemeslník pohodlně oblepí rohy stěn, lišty, zárubně i nábytek. Lepící krepové pásky jsou k dostání v 50metrové délce.

Jedinečné složení rozpouštědlového lepidla zajišťuje skvělou a pevnou přilnavost k povrchu. Navzdory tomu nezanechává žádné stopy při odstraňování. Chráněný povrch zůstane čistý a nepoškozený.

Další využití lepící krepové pásky

Lepící krepové pásky mají i další využití. Díky unikátnímu složení rozpouštědlového lepidla, které nezanechává stopy, využívají lepící krepové pásky kreativní umělci při vytváření svých děl, jsou používané při výuce na uměleckých a průmyslových školách při vytváření nákresů apod.

Kde lepící krepové pásky objednat?

Při větší spotřebě lepících krepových pásek je vhodné využít velkoobchod, jakým je například jarico.cz. Na jejich e-shopu objevíte téměř všechny druhy lepících pásek, obalových materiálů, dárkových obalů a mnoho dalších produktů, potřebných téměř v každé organizaci.

Společnost Jarico působí na českém trhu již od roku 1994. Za tu dobu má za sebou mnoho spokojených zákazník. Svůj sortiment neustále přizpůsobuje aktuálním trendům a poptávce, proto v jejich nabídce objevíte například EKO obaly.