Darujte zážitek ve formě ubytování na stromě

V současné době je velkým trendem darování různých zážitků. Patří mezi ně i ubytování na stromě. To nabízí TREEHOUSE JEŠTĚD. Jedná se o luxusní pobytový zážitek ve volné přírodě.

Glamping uprostřed lesů

Pokud hledáte místo, kde budete sami, nikým nerušeni a budete si moci vychutnávat odpočinek plnými doušky, pak je to právě glamping v korunách stromů, v prostředí treehouse. Nikde ani živáčka a vy si můžete vychutnávat vůni dřeva, poslouchat ševelení listů a na chvíli můžete zpomalit své rychlé tempo. Připravený je pro vás treehouse umístěný v korunách stromů, s terasou určenou pro odpočinek a relaxaci. Ta nabízí nezapomenutelný výhled na okolní neporušenou přírodu. Vybrat si můžete ze dvou nabídek.

Treehouse Amálka

Poskytuje ubytování v korunách stromů. Nezapomenutelný je jedinečný panoramatický výhled. Ten nabízí prostorná terasa, ze které nádherně vidíte na dominantu hory Ještěd. Treehouse naleznete na samém okraji lesa, na nádherné lesní mýtině, která je světlá a prosluněná. I když v Amálce nenaleznete elektřinu, přesto je dokonale vybavená. Poskytne vám maximální komfort. Pokud milujete volný prostor, pak si pobyt zde užijete.

Treehouse Emanuel

Je umístěný v koruně majestátního smrku. Prostorná terasa nabízí návštěvníkům dokonalý průhled na dominantu hory Ještěd. Treehouse je vybaven tak, aby poskytoval ničím nerušený komfortní pobyt a odpočinek. Je postavený v dokonalém souladu s okolní přírodní krajinou. Stylovou atmosféru vykouzlí automatický litinový krb, který patří do výbavy treehouse. Vychutnat si můžete také soukromé wellness, které pro vás nachystá privátní sauna na dřevo. Součástí výbavy je také gril nebo ohniště se dřevem.

Chcete-li zažít nádherné chvíle v srdci nádherné přírody, pak je tento treehouse ideální volbou.