Vydejte se na dovolenou do Itálie a pronajměte si zde dům

Blíží se čas dovolených a vy přemýšlíte nad tím, kde svoje volné dny budete trávit? A co třeba dovolená v Itálii? Pro svůj pobyt si můžete pronajmout dům. Tuto možnost nabízí portál cz.italicarentals.com.

Pronájem domu v Itálii

Italica Rentals nabízí možnost pronájmu domu v Itálii. V nabídce naleznete domy útulné, luxusní, rustikální či stylové. Naleznete zde domy v různých kategoriích, různě vybavené. Pronájem vám poskytne klid, soukromí a dostatek prostoru a je ideální volbou i pro rodiny s malými dětmi.

Kam se vydat v Itálii na dovolenou?

Pokud si nevíte rady, kam se vydat v Itálii na dovolenou, nechte se inspirovat našimi tipy.

Sardinie

Tento druhý největší italský ostrov se těší velké oblibě. Svým návštěvníkům nabízí nádherné pláže, čistou vodu a nezapomenutelnou přírodu. Milovníci turistiky uvítají jeho hornatý povrch. Turistické stezky vedou i k jeho nejvyšší hoře. Na jihu ostrova se nachází poměrně živé městečko Cagliari, které nabízí zábavu i noční život. Nedaleko Alghera se nachází Neptunova jeskyně, která rozhodně stojí za návštěvu. Klidné pláže naleznete v turistických letoviscích Isola Rossa, Costa Rei a Budoni. Jsou jak písčité, tak i oblázkové a různě barevné. Můžete si zde pronajmout automobil a ostrov procestovat.

Lago di Garda

Do Itálie se nemusíte vypravit jen k moři. Nádhernou dovolenou nabízí i největší italské jezero Lago di Garda, které je ledovcového původu. Jeho barva vody je azurová. Jedinečnou přírodní scenérii vytvářejí společně s jezerem skaliska úpatí pohoří Dolomity. Nádherné pohledy si můžete vychutnávat během projížďky na lodi nebo na cyklistickém výletě. Jezero i jeho okolí nabízejí celou řadu sportovních aktivit. Patří mezi ně windsurfing, paragliding, horská turistika nebo horolezení. Horolezci velice rádi vyhledávají místní ferraty. Pro děti je k dispozici zábavní park Gardaland. Na své si přijdou také milovníci termálů a dobrého vína.