Takto vypadá plně prefabrikovaná solární farma Plug-&Play v krabicovém řešení

5B Maverick (MAV) je plně prefabrikovaná solární farma typu plug-&-play v krabici. Jedná se o australské řešení pro montáž na zem, východ-západ (obvykle), modulární solární řešení navržené tak, aby bylo bezpečnější, nákladově efektivnější a rychlejší. k nasazení pro offgrid, komerční a průmyslovou a rozsáhlou výrobu solární energie.

Každé pole 5B Maverick je robustní a znovu rozmístitelné a skládá se až z 90 solárních modulů namontovaných na 9 klenutých stojanech mezi 10 kompozitními ocelobetonovými nosníky.

Je optimalizován pro třídu 540-550W modulů v užitkovém solárním průmyslu s výkonem těsně pod 50 kWp na strukturu s plug-and-play kabeláží navrženou pro propojení s různými řešeními DC síťování. Funkce samozátěže umožňuje rychlé nasazení podporované dalším řešením ukotvení nosníku pro vyšší zatížení větrem.

Prefabrikovaný charakter řešení snižuje náklady na místě, čas a bezpečnostní riziko tím, že omezuje konstrukci solárního pole z pole do továrny, se zlepšenými opatřeními pro kontrolu kvality a zpracováním odpadu; počet lidí na místě se snižuje nahrazením ruční práce stroji v továrně a na poli.