One+ studio, to je baňková masáž Brno

Nezáleží na tom, jestli jste manažerka, lékařka, právnička, prodavačka nebo uklízečka. Všechny ženy bez rozdílu si zaslouží péči. Lymfatická masáž Brno.

Zasloužíte si péči

Ženy si zaslouží, aby se jim někdo naplno věnoval, aby jejich pleť byla krásnější, tělo atraktivnější a duše klidnější. Pokud toho chcete dosáhnout i vy, můžete zamířit do oblíbeného studia estetické medicíny One+, které si zakládá především na kvalitní péči, komfortním prostředí, vstřícném přístupu k ženám a na tom, aby se tu každá klientka cítila jako v nebi.

Masáž povzbudí i pomůže

Jednou z nejoblíbenějších procedur, které brněnské One+ studio nabízí, jsou zaručeně masáže. Na výběr máte z mnoha různých typů od klasické masáže přes tu s lávovými kameny až po masáž obličeje či hlavy. Zaručeně nejoblíbenější je baňková masáž Brno – ta stimuluje vnitřní orgány a pomáhá ztuhlým svalům a kloubům.

Klientky zde láká také lymfatická masáž Brno, která zlepšuje koloběh v lymfatickém systému a působí i proti celulitidě.

Oblíbené procedury, estetická medicína Brno

Estetická medicína Brno okouzlila už dávno, takže v One+ nabízejí i různé zákroky a procedury tohoto typu. Zato maderoterapie Brno ovládla teprve před časem a ženy, které bydlí ve městě nebo v jeho okolí, by ji určitě v One+ studiu měly vyzkoušet. Terapie pomocí dřevěných válečků je nejen příjemná, ale její pozitivní účinky na lymfatický systém jsou zcela prokázané. Ostatně, pomáhá i v boji s celulitidou.

Rychlé hubnutí a krása

Právě celulitida a nadbytečné centimetry kůže jsou tím, co trápí největší množství žen. Existují ale zákroky, které dokážou velmi rychle a efektivně pomoci. V One+ studiu je nabízena například metoda Vacuslim48, která zaručí, že tukové buňky začnou být okamžitě rozkládány a spolu s toxiny postupně mizí z těla.

Bezbolestné a rychlé hubnutí také není nemožné. Pomůže s tím například kombinace lymfatických kalhot a vacupressu. Kalhoty odvedou z vašeho těla toxické látky, zatímco baňkování se postará o shluky tukových buněk. Výsledkem bude úbytek tukové tkáně a pevnější pleť bez celulitidy.

V krásném prostředí za krásou

Podobné procedury byste samozřejmě mohla absolvovat i jinde, ale One+ studio si zakládá na svém příjemném, až luxusním prostředí. Neustále tu hraje relaxační hudba, hoří spousty svíček, je tu příjemně teplo a ženy si tu pokaždé krásně odpočinou. Takový relax je velmi cenný pro naši psychiku a je potřeba dopřávat si ho co nejčastěji. Jen odpočinutá žena totiž může být skutečně krásná a i se krásnou cítit. Zkušený a vstřícný personál One+ má přitom jediný cíl – tyto pocity vám dopřát a na sto procent se vám věnovat po všech stránkách.