Messenger bag – ideální pánská taška pro každodenní nošení

Jedním z nejpopulárnějších stylů pánských tašek je messenger bag. Tento typ pánské tašky je ideální pro každodenní nošení do práce nebo školy. Nabízí dostatečné úložné prostory na notebook, knihy a doklady. Některé varianty této pánské tašky je možné nosit přes tělo (pánská taška crossbody) , což umožňuje pohodlný přenos a rychlý přístup k věcem. Pokud jde o pánské peněženky, mnoho mužů dává přednost tradičnímu stylu s volnými prostorami na platební i jiné karty a hotovost.

Pánské kožené peněženky – elegance a praktičnost v jednom

Pánské kožené peněženky jsou elegantní a praktické zároveň. Mnoho z nich má dostatečný prostor na bankovky, doklady a některé varianty jsou vybaveny také kapsou na mince. Kvalitní kožené peněženky jsou odolné, neboť se vyrábějí z materiálů zaručujících dlouhou životnost. Kromě pánské peněženky se stále více mužů rozhoduje investovat do kvalitních pánských opasků. Kožené pánské opasky jsou nejen praktickým prvkem šatníku, ale také mohou být stylovým doplňkem, který dokáže zvýraznit osobní styl každého muže.

Nezbytné módní doplňky pro ženy – od kabelek a tašek po peněženky a klíčenky

Věděli jste, že v této sezóně jsou nejvíc in dámské kabelky a tašky s květinovým potiskem, zvířecím vzorem a jemnými pastelovými barvami? Ať už hledáte kabelku na letní festival nebo elegantní doplněk na večerní večeři, mohou pro vás být skvělou volbou kabelky přes rameno, kabelky do ruky, Crossbody kabelky, kabelky a tašky-Shopperky – je to na vašem osobním vkusu. Zkrátka, kabelky přes rameno, kabelky do ruky, Crossbody kabelky, kabelky a tašky-Shopperky jsou módní must-have pro každou ženu, která se ráda obklopuje krásnými a praktickými doplňky. Od věci samozřejmě nejsou ani dámské batohy a dámské batůžky, stejně jako dámské peněženky a také peněženky a klíčenky. To vše na modexastyl.cz.