Limitované tenisky Nike podtrhnou vaši osobnost a vylepší outfit

Obuv od kvalitních světových výrobců je čím dál populárnější a může toho o vás hodně říct vašemu okolí. Zkuste limitované tenisky Nike.

Limitky jsou IN

Někdo upřednostňuje Adidas, jiný by na nohy zase nikdy neobul nic jiného než Nike. Ale i když jsou obchody plné jejich výrobků, tak pořád jde o nudný průměr.

Chcete-li skutečně zazářit a pořídit si něco, co nemá (skoro) nikdo jiný, tak sáhněte po limitovaných kolekcích tenisek. Jsou kvalitní, pohodlné, na pohled krásné a díky mnoha speciálním prvkům naprosto jedinečné. A u The Pairz je seženete takřka všechny.

Značky, které milujete

E-shop The Pairz provozují nadšenci, kteří kouzlu limitovaných edicí zcela propadli. A z prvotního nadšení, kdy je sháněli jen pro sebe a své přátele, vznikl nápad založit firmu, která bude limitované tenisky Nike (a další) dodávat i jiným milovníkům světových značek.

Takže když zavítáte na e-shop the Pairz, najednou nebudete vědět, které se vám líbí víc. Pořídíte si limitované tenisky AIR Jordan? Nebo dáte přednost klasice a koupíte limitované tenisky Nike? A nebo si jakožto příznivci „tří proužků“ prostě musíte pořídit ty úchvatné limitky od Adidas?

Speciality od Air-Jordan

Mezi zákazníky rozhodně patří k nejoblíbenějším basketbalové tenisky od Air-Jordan. Například tenisky Air Jordan 1 vyšly poprvé již v roce 1985 a zákazníci šli nadšením do kolen. Od té doby po nich touží každá další generace a jen málokde je můžete sehnat.

Podobným hitem se staly i tenisky AIR Jordan 3. A třeba takové tenisky Air Jordan 4 vyšly sice už v roce 1989, ale Nike vydává různé další vylepšené řady a poslední modely z roku 2020 příznivce těchhle botek nadchly bělostnou barvou a metalickými prvky.

Limitované tenisky Nike na zakázku

Víte, co je na českém e-shopu The Pairz nejlepší? Že jeho možnosti jsou praktiky nekonečné a studnice jeho limitovaných teniskových pokladů skoro nevyčerpatelná. I když jste tam totiž neobjevili limitované tenisky, po kterých tak toužíte, neznamená to, že je neseženete. Naopak!

Stačí vyplnit poptávkový formulář, popsat tenisky a přidat požadovanou velikost a už to jede – vaše tenisky vbrzku připutují a e-shop vás vzápětí kontaktuje, aby vám vaše Nike tenisky na zakázku mohl předat.

To je tak neuvěřitelná služba, že ji snad musíte vyzkoušet, abyste uvěřili, že je to vůbec možné.

Je-libo doplňky?

Nakonec se hodí ještě zmínit, že The Pairz už dávno neprodává jen tenisky. Seženete tam i speciální kolekce oblečení od Nike, Supreme či The North Face. A k dispozici jsou i různé doplňky. Takže díky jedinému nákupu na The Pairz můžete svůj outfit vyladit do nejmenších detailů a zazářit kdekoliv a kdykoliv.