Jednorázové e-cigarety HQD znamenají komfort a menší zátěž pro vaše zdraví

Každý den se rozhodne mnoho nekuřáků skončit se svým zlozvykem a vymění běžné cigarety za ty elektronické. Jde o moudré rozhodnutí, protože do sebe zbytečně dostávají rakovinotvorný dehet, který je rizikem mnoha dalších onemocnění. Elektronická cigareta nikoho neobtěžuje kouřem a vaše tělo a oblečení nebude páchnout. Umožní vám si naplno vychutnat pocit kouření i příjem nikotinu, ale bez jakýchkoliv omezení a s mnohem menšími zdravotními riziky.

Proč jsou jednorázové e-cigarety tak populární?

Na trhu se objevily jednorázové e-cigarety, které potěšily nespočet kuřáků. Mnoho z nich bylo nespokojených, když muselo své e-cigarety neustále nabíjet a starat se o to, aby jim nedošla náplň. Tyto starosti můžete s jednorázovými verzemi hodit za hlavu. Mezi nejpopulárnější výrobce patří HQD. E-cigarety této značky jsou vám dostupné v neskutečném počtu lahodných ovocných příchutí, ale nechybí ani klasická tabáková příchuť. Můžete se vybavit množstvím těchto cigaret a střídat je podle chuti. Tyto e-cigarety se značně liší od těch klasických. Kromě absence nabíjení nebo doplňování náplně nemají žádné tlačítko, stačí potáhnout a můžete si užívat hustý kouř. Elektronické cigarety HQD jsou malé a v kapse jejich přítomnost ani neucítíte.

Jak dlouho vlastně vydrží a v jakých provedeních se nabízí?

Výrobce pro vás připravil celkem 3 varianty, můžete si z nich vybrat tu, která vám bude vyhovovat nejvíce. Nabízí se vám HQD Cuvie, která vydrží až 300 potahů a obsah nikotinu má 18 mg/ml. Poté je to HQD Wave, která má stejný obsah nikotinu, ale nabízí dvojnásobek potahů, tedy 600. Pro nejnáročnější jsou tu luxusní kovové modely HQD Super pro, které vydrží 600 potahů a obsah nikotinu mají navýšený na 20 mg/ml. Každá z variant se vám nabízí v mnoha příchutích. Tyto e-cigarety si můžete snadno objednat online na HQD.cz. Koupit si je můžete ale také v některém z mnoha výdejních automatů po celé ČR. Vychutnejte si vapování jako nikdy předtím s e-cigaretami HQD.