Jak zajistit potřebné zázemí pro veřejnou akci?

Připravujete společenskou, kulturní, sportovní nebo hudební akci a potřebujete pro ni vytvořit potřebné zázemí? Obraťte se na ALFA CONTAINER Rent. Společnost nabízí pronájem kontejnerů, oplocení a mobilních toalet.

Kontejnery

Pronájem kontejnerů poskytuje jedinečnou možnost vytvořit potřebné zázemí. Kontejnery můžete využít jako pokladnu, pro stánky s občerstvením nebo zázemí pro účinkující. Společnost nabízí přes 900 kontejnerů. Jsou ekonomicky dostupné, variabilní a flexibilní a výstavba z nich je rychlá. Vybrat si můžete model z různých typů i velikostí. Všechny jsou ihned připravené k používání. Nechybí jim elektroinstalace, topení zajištěné přímotopem, osvětlení, zásuvky a vypínače. Potřebujete-li kontejnery sanitární, disponují potřebnou sanitární výbavou a to včetně rozvodů vody a odpadů. Díky kvalitní a pevné konstrukci je můžete využít i na dvoupodlažní výstavbu.

Mobilní oplocení

Pronájem oplocení umožňuje vytvořit ochranu proti nežádoucímu vniknutí do objektu. Ochrání proti krádežím, vymezí potřebný prostor, usměrní pohyb osob. Stavba oplocení je velmi jednoduchá. Základ představují systémy panelů, branka a příslušenství. Mobilní oplocení lze nainstalovat téměř kdekoli. Zapůjčit si můžete také variantu nízkou, která usměrní pohyb osob po areálu.Potřebujete-li vytvořit návrh projektu, neváhejte se obrátit na zaměstnance společnosti.

Mobilní toalety

Mobilní toalety představují velmi snadné a rychlé řešení pro vytvoření dočasného sociálního zázemí. Pronájem mobilních toalet je ideální volbou pro jakoukoli veřejnou akci. Lze si objednat pronájem na krátkou, ale i delší dobu. Společnost zajišťuje nejen instalaci a následný odvoz, ale také pravidelný servis, údržbu a desinfekci. Mobilní toalety tak představují nadstandardní zázemí.