Inspirujte se plovoucím domem s prostorným designem

Kompletní prohlídka úžasného plovoucího malého domu, který je postaven na břehu malého jezera. Je zcela mimo síť a je navržen pro použití ve všech čtyřech ročních obdobích, dokonce i v zimě! Interiér je překvapivě prostorný s pohodlnými prostory pro jídlo, spánek a odpočinek a jedním z nejúžasnějších prvků jsou garážová vrata v plné velikosti, která se otevírají, takže máte pocit, jako byste byli na lodi nebo v přístavu. v obývacím pokoji.

Malý plovoucí dům je 12 stop široký a 35 stop dlouhý a je přivázán ke břehu kovovými kabely ve všech čtyřech rozích. Plošina je instalována na sadě PVC plováků s pěnou uvnitř a to je to, co udržuje domov v plovoucím stavu. Když přijde zima, plováky mohou zamrznout v ledu, takže je lze používat po celý rok.

Plovákový dům není připojen k síti, takže k napájení slouží dva 250W solární panely nabíjející šest baterií, které zajišťují veškerou elektřinu. Jsou tu kamna na dřevo a propanové ohřívače na teplo, toaleta Separett na odvádění moči a přivádějí/odvádějí čerstvou a šedou vodu.

Obývací pokoj má modulární pohovky, které lze také přeměnit na lůžko pro hosty, kuchyň a jídelní kout jsou dostatečně prostorné pro vaření a hostování a půdní žebřík je snadným způsobem, jak se dostat do podkroví, aniž by překážel pocit otevřeného konceptu. prostor během dne.