Hledáte elegantní a pohodlné šaty? Vyzkoušejte bio šaty

Určitě jste už slyšeli pojem udržitelná móda. Skloňuje se snad ve všech módních i lifestylových magazínech. Jde o kvalitní kousky, které na rozdíl od tzv. fast fashion vydrží mnoho sezón. Tím šetří planetu i vaši peněženku. Udržitelná móda se mimo jiné vyznačuje snadnou kombinovatelností s jinými kusy a různými doplňky. V E-shopu Happy Nature si dokonce můžete navrhnout trička či šaty podle vlastních představ.

Proč by mělo být české bio oblečení i ve vaší skříni?

Udržitelná móda je etická, ekonomická i ekologická. Když si koupíte české bio oblečení, podpoříte lokálního výrobce. Kromě původu je vhodné sledovat, z čeho je oblečení vyrobeno. Planetu nejméně zatěžuje bio bavlna. Ta se pěstuje v přirozených podmínkách bez použití chemie a její zpracování spotřebovává menší množství vody a energie, než tomu bývá u jiných materiálů. Má také minimální vliv na globální oteplování. Česká bio móda je tak pro planetu velkým přínosem.

Pokud jste dosud udržitelnou módu nekupovali, možná vás zarazí vyšší cena. Ano, oblečení je o něco dražší, než jste zvyklí od běžných značek, ale ve výsledku na něm ušetříte. Udržitelné kousky se snadno kombinují s jinými, a především vydrží několik let. Je to investice do budoucna.

Navrhněte si vlastní bio oblečení

V hlavě máte představu dokonalého oblečení, ale v obchodech nemůžete najít nic, co by jí odpovídalo. Znáte to? Využijte nabídky dílny Happy Nature a navrhněte si vlastní biobavlna oblečení. Ušijí vám bio šaty, trička i mikiny. Můžete kombinovat různé střihy, barvy i potisky. Na závěr vám prozradíme ještě dvě perličky: Pokud cena vašeho nákupu přesáhne 2000 korun, budete mít poštovné zdarma, a za každý zakoupený produkt bude vysázeno 10 stromů.