Výběr plesových šatů ovlivňuje několik faktorů

Při výběru stylu plesových šatů přemýšlejte o tom, jak chcete, aby vaše šaty seděly. Pokud chcete hodně tančit, možná budete chtít vybrat áčkové plesové šaty, které dávají nohám dostatek prostoru pro pohyb a jsou stylizovány s ramínky pro podporu. Na taneční parket nic moc? Vyzkoušejte plesové šaty, které se hodí k tvaru od výstřihu až po lem.

Pro oblejší typy postav nebo drobné siluety jsou plesové šaty dlouhé s korzetem, který má šněrování vzadu, ideální pro větší podporu a styl. Pokud je na vašem seznamu trochu více podpory, vyzkoušejte krátké plesové šaty nebo dlouhé plesové šaty s nastavitelnými ramínky. Křivky postavy mohou ocenit vzhled a pocit z šatů s iluzivním výstřihem nebo výstřihem se studenými rameny. Plesové šaty bez ramínek s odnímatelnými ramínky jsou všestranným výběrem. Noste styl, ve kterém se budete cítit pohodlně a sebejistě.

Jaké jsou současné a klasické trendy v plesových šatech?

Trendy plesových šatů se mění s každou sezónou, jak se nové styly dostávají na přehlídková mola a dostávají se na společenskou scénu, ale klasické styly jsou nadčasové. Pokud vás zajímá, který styl plesových šatů vyjde na vrcholu, neexistuje jedna odpověď. Plesové šaty jsou velmi rozmanité a každý design je jedinečný. Můžete to využít ve svůj prospěch výběrem plesových šatů, které zahrnují současné a klasické plesové trendy.

Jednoduchost je klasickým základem plesových šatů. Minimální dekorace, spodní lemy po podlaze a plné barvy jsou nadčasové prvky, které nabízejí prázdné plátno, abyste se stali umělcem. Jednoduché plesové šaty dlouhé mají tendenci vyvolávat atmosféru elegance s jediným výběrem látky a jemnými, skromnými detaily.

Na webu atudiiagnes.cz můžete vybírat ze široké škály různých plesových, ale také svatebních šatů.