Pořiďte si kvalitní doplňky stravy

Chcete-li svému tělu dopřát kvalitní doplňky stravy, zavítejte na web senzamedical.cz. SENZA medical patří mezi české firmy a její specializací je výroba a distribuce kvalitních a jedinečných doplňků stravy. Pro jejich výrobu využívá pouze kvalitní suroviny, pokud to jde, tak z místních zdrojů. Vzhledem k tomu že svoje produkty nabízí již velmi dlouhou dobu, dočkala se celé řady pozitivních ohlasů. Přinášíme vám inspiraci na některé kvalitní produkty.

Vitamín D3

Vitamín D3 nepatří pouze do skupiny vitamínů. Plní v těle také roli prehormonu. Každý orgán a každá tkáň v našem těle potřebuje dostatek vitamínu D. Tělo jej přijímá ze slunečního záření. Toho není v zimním období mnoho, proto je vhodné jej tělu dodávat tímto způsobem.

Práškový kolagen

Kolagen potřebuje naše tělo pro zdraví zubů, kostí, šlach a pokožky. Po 25. roce života jeho produkce začíná klesat a po 40. roce se úplně zastaví. Proto společnost nabízí práškový kolagen. Ideální náhradou je mořský hydrolyzovaný kolagen, který je obdobný tomu lidskému. Tělo jej dobře zpracuje a doručí tam, kde ho je potřeba nejvíce.

Užívejte jej v případě, že se cítíte unavení z bolesti kloubů, vazů a šlach. Na pleti se objevují první známky stárnutí a vlasy ztrácejí hustotu a lesk. Kolagen s obsahem kyseliny hyaluronové podpoří váš aktivní život, obnoví svěží vzhled pleti, vlasů a nehtů. Pomáhá zpomalovat procesy, které jsou spojovány se stárnutím. Kromě toho dodá výživu pohybovému aparátu.

Kravské kolostrum

Senza kravské kolostrum patří mezi přírodní doplňky stravy. Obsahuje vysoce kvalitní kolostrum pocházející z oblastí jižní Moravy. Obsahuje velké množství kvalitních proteinů, minerály a vitamíny. Společnost zpracovává tekuté kolostrum pomocí moderních technologií lyofilizace. Tím jsou ochráněny všechny důležité vlastnosti, které kolostrum má. Kapsle z nabídky obsahují pouze čisté kolostrum bez jakýchkoli přísad.