EFT terapie představuje neinvazivní metodu cílenou na konkrétní emoční bloky

Metoda EFT se opírá o poznatky čínské medicíny a představuje kombinaci psychologických prvků a akupresury. Principem je poklepávání prsty na meridiánové body nacházející se na těle, které provádí eft terapeutka a klient při něm zároveň hovoří o konkrétním problému, který jej trápí a který chce v danou chvíli řešit. Klient se tak na daný problém emočně naladí a díky tomu může dojít k odblokování nahromaděné energie. Ta může snáze proudit naším tělem. Dochází k ústupu negativních emocí. Tato terapie je vhodná pro každého.

S čím může EFT terapie pomáhat?

Můžete ji vyzkoušet v případě, že řešíte problémy se vztahem, objevují se u vás úzkosti nebo panické ataky, fobie či strachy, traumata související s minulostí, ale také chronické bolesti nebo kožní obtíže, nízké sebevědomí, přejídáte-li se nebo trpíte nadváhou.

Pomáhá s lepšími pocity v různých životních situacích, zlepšuje vztahy, mírní různé úzkosti, ale také pomáhá s fyzickými obtížemi.

Proč tuto terapii vyzkoušet?

Protože je rychlá a účinkuje dlouhou dobu. Základ představuje čínská medicína, která je prověřená roky. Metoda není invazivní ani bolestivá. Je vhodná nejen pro dospělé, ale i děti. Někdy pomáhá i tam, kde již vše selhalo. Také eft terapie cena je přijatelná.

Na koho se obrátit?

Certifikovanou EFT terapeutkou je Daniela Vojtová, která tuto metodu vystudovala na EFT Akademii v Praze. Pomáhá svým klientům na jejich cestě osobním rozvojem, potýkat se s různými psychickými bloky a zpracovávat různá traumata z minulosti. Zajímá se o to, jak se cítí lidé kolem ní a pomáhá jim řešit jejich problémy a obtíže. Během terapie klade důraz především na příjemné a důvěrné prostředí. Každého svého klienta vnímá jako originál a každému věnuje individuální přístup.